“Не тільки пілоти”, – Ігнат пояснив, хто буде навчатись на F-16

 • З 70 людей, які проходитимуть навчання на винищувачах F-16 у Данії, не всі пілоти.

  Серед них також будуть люди, які навчатимуться забезпечувати польоти та обслуговувати техніку. Про це розповів в ефірі телемарафону речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат, пише УНН.

  В ефірі телемарафону ведуча нагадала, що прем’єр-міністр Данії Метте Фредеріксен сказала, що наразі 70 пілотів перебувають у Данії і проходять навчання. На це речник відпоїв наступне:

  “Серед тих 70 – не всі пілоти, бо авіація – це величезний колектив. Є ті, що виконують польоти, а є й ті, що забезпечують їх. Це дуже велика армія людей. І зрозуміло, що їм теж потрібно навчатися обслуговувати цю техніку та забезпечувати польоти”, – сказав Ігнат.

  Також речник сказав, що у Данії перша хвиля пілотів одразу буде перенавчатися на F-16. Потім буде така ж друга і можливо третя хвиля.

 • “Інша група пілотів – це молоді льотчики, фактично вчорашні випускники, які поїдуть у Велику Британію, де будуть опановувати дещо за довшою програмою. Але вони проходитимуть базову підготовку – англійську мову, легкомоторну техніку західну з пересадкою потім на винищувачі. Ця програма триватиме довше, можливо до 2 років, але це та перспектива, яка на нас чекає, – ми переозброюємо наші Повітряні сили на нові типи техніки. І тому навчання льотчиків сьогодні в Харківському університеті Повітряних сил також буде вже на це орієнтовано”, – підсумував Ігнат.

  До теми: Росія може почати нову хвилю публічної мобілізації восени, – ГУР

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!