Не завжди виходить: комунальники розповіли, як прибирають Івано-Франківськ

 • Сьогодні, 26 березня, в Івано-Франківську відбулась оперативна нарада у міського голови Руслана Марцінківа.

  Про заходи щодо благоустрою та приведення в належний санітарний стан території міста директор КП «Муніципальна дорожня компанія» звітував Віталій Бурко. Він розповів, що кожної весни у них виникає одна і та сама проблема, через зупинки роботи техніки на бордюрах утворюється болото.

  «Бажано це все оперативно прибрати, але не завжди виходить», – сказав Бурко.

  Він додав, що зараз у нічний час вулиці прибирають машини «Скандія». А інші порохотяги не дуже ефективні у чистці від болота. Де нема значного засмічення, тобто на бордюрах, прибирають спеціальні порохотяги.

  Міський голова запитав, чи часом ще не прогнозують сніг. Бурко відповів, що якраз на завтра має бути сніг, але техніку вже переобладнали для весни.

  «Якщо будуть незначні опади, то ми справимось. Але якщо випаде 10 сантиметрів снігу – то невідомо», – сказав посадовець.

  Також Марцінків зазначив, що треба скласти графік, за яким комунальники будуть чистити певні частини міста. На це Бурко йому відповів, що приблизно так зараз і працюють комунальні служби. Та мер все одно доручив головному комунальнику міста Михайлу Смушаку скласти цей графік.

  Керівник КП «Дирекція замовника» Василь Білик додав, що у них проблемні питаннями є тільки із контейнерні майданчики. А директорка КП «Центр розвитку міста та рекреації» Руслана Василюк зазначила, що вони на своїх об’єктах прибирають щодня.

 • «У нас все постійно прибрано», – підкреслила Василюк.

  Вона зазначила, що поблизу міського озера утворилось стихійне сміттєзвалище через те, що люди скидають туди все сміття. Комунальники намагаються цю проблеми ліквідувати.

  Крім того, Василюк додала, що у них є проблеми на вулиці Молодіжній. Мовляв, “газди” чистять у себе сміття і перекидають його на їхні території. Також є проблемна ділянка на Молодіжній між парком і церквою. Вона належить релігійній громаді, яка не прибирає територію.

  До теми: «Віходок – це лице влади»: Марцінків обурений прибиранням туалетів в місті

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!