Нова розмітка та регулювальник: у Франківську вирішили, як зменшити затори біля McDonald’s

 • В Івано-Франківську планують змінити схему руху біля ресторану швидкої їжі McDonald’s, який відкрили минулої суботи, 17 квітня.

  Для цього у міськвиконкомі сьогодні, 23 квітня, зібрали позачергове засідання Комісії з безпеки руху.

  На порядку денному одне питання – зміна схеми організації дорожнього руху в районі ТЦ «Арсен», ТЦ «Епіцентр», McDonald’s.

  Члени комісії кажуть, що питання глобальне. Однак, потрібно прийняти швидкі рішення, щоб хоча б частково на найближчих вихідних не допустити транспортного колапсу, який спостерігався під час відкриття закладу.

  “Підвищений попит у Тернополі тривав рівно 12 днів. Потім зменшився майже наполовину. Яка буде тут ситуація – прогнозую, що рівно наполовину не зменшення, бо навпроти Епіцентр, спальний район, транспортна зона. Ажіотаж так сильно не спаде”, – говорить представник McDonald’s Роман. 

  Комісія прийняла наступні рішення:

  1. Демонтувати знак 3.21 «В’їзд заборонено» , на його місце встановити 4.2 «Рух праворуч», що дозволить автомобілям виїжджати від McDonald’s та з парковки ТЦ «Арсен» на вул. Миколайчука.
  2. В місцях перехрещення в’їзних та виїзних потоків нанести дорожню розмітку 1.10.2, яка заборонятиме зупинку транспортних засобів з подальшим блокуванням руху.
  3. Адміністрації McDonald’s тимчасово забезпечити регулювання руху та інформування водії про внесені зміни до організації руху на в’їзді та виїзді з парковки ТЦ «Арсен».
  4. ТЦ «Арсен» внести відповідні зміни до схеми організації дорожнього руху на в’їзді та на паркувальній зоні, передати на погодження в Управління патрульної поліції та забезпечити реалізацію.
  5. На період вихідних та святкових днів, а також у дні великого потоку клієнтів ТЦ «Арсену» – забезпечити виїзд транспорту на вул. Стуса через додатковий виїзд.

  “Ці пропозиції можуть бути реалізовані і вони продиктовані нашим досвідом. Перш за все вони дозволять виїжджати з парковки. Вважаю, що приймати зараз максимально швидкі рішення і моніторити як поводять себе водії”, – додав голова комісії з безпеки руху Мирослав Федорків.

  До теми: Марцінків про черги у McDonald’s: “Те, що відбувалося, не засвідчує, що ми європейці”

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!