Нові правила: з 6 грудня на Прикарпатті посилюють карантинні обмеження

 • Сьогодні, 3 грудня, в Івано-Франківську відбувся брифінг щодо ситуації з коронавірусом та з вакцинацією від нього.

  Керівник департаменту охорони здоров’я ОДА Ігор Дмитренко вкотре закликав прикарпатців вакцинуватися та захистити себе від важких наслідків, які може принести штам “Дельта”. Адже лікування від нього – довге, складне і не завжди допомагає.

  “В області вже провели 688 395 щеплень, так першу дозу вже отримали понад 28% жителів нашого краю”, – розповів відповідальний за імунізацію в Івано-Франківській області Микола Стовбан.

  Він зазначив, що з 6 грудня у всій Україні посилюються карантинні обмеження. Фактично, тепер частина обмежень “червоної” зони діятиме навіть у “жовтій”.

  “На “жовтому” рівні зможуть працювати лише ті заклади, де всі 100% працівників вакциновані принаймні одною дозою або негативний ПЛР-тест, чи сертифікат про одужання. Відвідувачі мають ті ж правила, у “жовтій” зоні. Раніше у “жовтій” зоні заклади могли не перевіряти сертифікати чи тести – тепер такого не буде, всі заклади мають перевіряти їх наявність. А у “червоній” зоні єдиним документом може бути сертифікат про повну вакцинацію”, – сказав Микола Стовбан.

 • Медик закликав всіх вакцинуватися зараз, щоб потім, ближче до Нового року, не стояти у чергах на морозі.

  Читайте також: За минулу добу COVID-19 діагностували у 283 прикарпатців

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!