Новий міст на Пасічну планують збудувати до кінця наступного року

 • В Івано-Франківську обговорили будівництво нового моста на Пасічну.

  Нараду за участю міського голови Руслана Марцінківа, голови ОДА Світлани Онищук та народних депутатів України провели сьогодні, 15 вересня, на місці будівництва моста, інформує “Галицький кореспондент“.

  “Галицький” міст розпочали будувати у жовтні 2017 року. Зараз триває другий етап реалізації будівництва моста й транспортної розв’язки.

  “У нас була проблема з тендером, але тепер вже приступили до робіт. Клопочемось і якщо буде динамічне фінансування, зможемо здати цей міст до кінця наступного року. Наголошую, що я дуже вдячний за розуміння від влади… Сьогодні боргів перед підрядними організаціями немає. Заплачений аванс підприємству “Адамант”, можете спостерігати, що роботи вже тривають. Паралельно підрядник розпочав роботи на основній опорі, отже роботи активно тривають”, — говорить міський голова.

  Також за кошти міського бюджету планують зробити частину дамби, щоб не підтоплювало мікрорайон. Руслан Марцінків говорить, що наразі замовили експертизу на старий пасічнянський міст і готові його відремонтувати.

  “Ми розуміємо необхідність будівництва цього мосту та на скільки цей об’єкт важливий для Пасічної. Ми разом з Едуардом Прощуком виступили з ініціативою й сьогодні можемо говорити, що будівництво цього мосту і його завершення закінчиться завдяки “Великому будівництву”. Ми є вихідцями з Івано-Франківська, тому й вирішили допомогти”, — ділиться народний депутат України Василь Вірастюк.

  Народний депутат Едуард Прощук зауважив, що зараз розраховують завершити будівництво моста до кінця наступного року. Також анонсував, що окрім будівництва моста ремонтуватимуть декілька доріг міста.

  Загалом довжина конструкції складає 332 метри, ширина 16,1 метра, площа – 5 227 кв. м, а загальна маса – 1760 тон. Ширина проїжджої частини – 9,5 м, з них – дві смуги для руху по 3,75 та одному метру з кожного боку смуги безпеки.

  Нагадаємо: пасічнянський міст закриють на ремонт

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!