Новий очільник Прикарпаття відвідав заклади спортивної галузі

Нещодавно керівник Івано-Франківсьої області Денис Шмигаль побував у закладах спортивної галузі, поспілкувався із провідними тренерами юних спортсменів.

Про цей йдеться на сторінці Івано-Франківської ОДА.

Денис Шмигаль оглянув нещодавно відремонтований басейн відкритого типу Снятинської ДЮСШ, навідався до спортивного клубу «Ластівка» Снятинської ДЮСШ ФСТ «Колос» у с. Джурів.

Проведення робіт з капітального ремонту відкритого басейну Снятинської ДЮСШ є перспективою створення на його базі Центру оздоровлення та відпочинку. Його реалізацію розпочали у 2017 році за кошти Державного фонду регіонального розвитку, субвенції з державного бюджету на соціально-економічний розвиток, місцевих бюджетів.

Завдяки фінансовому ресурсу здійснили капітальний ремонт чаші басейну, утеплили фасад, проклали трубопроводи, капітально відремонтували котельні.

На сьогодні виготовляється проектно-кошторисна документація жля завершення цього проекту, що включає будівництво роздягальні та душових для відкритого басейну, добудови другого поверху критого басейну.

Спілкуючись зі старшим тренером відділення вільної боротьби – Заслуженим тренером України Іваном Курилюком, Денис Шмигаль наголосив, що спорт – це безперервна боротьба і рух вперед, жага до суперництва і перемог. Тож, варто докладати усіх зусиль, щоб розвивати галузь, яка дає Прикарпаттю і Україні загалом чемпіонів світу та призерів змагань.

Нагадаємо: “Ситуація із берегоукріпленнями на гірських річках є критичною”, – голова ОДА Денис Шмигаль

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!