“Новий театр” покаже франківцям нетипову комедію-мюзикл “PROпозиція”

 • Сьогодні, 22 березня, в Івано-Франківську анонсували нову виставу “Нового театру” – комедію-мюзикл «PROпозиція» за однойменною п’єсою Чехова.

  Керівник та режисер “Нового театру” Тарас Бенюк розповів, що глядачам покажуть цілком нетипове рішення чеховської комедії.

  “П’єса дуже актуальна на сьогодні, хоч і написана 130 років тому. Вона дуже свіжа, дуже гарна. Нам часто закидали, що у нас немає комедій – тепер от є. Ця комедія дуже актуальна, бо показує, що з часів Чехова майже нічого не змінилося. Там буде багато сварок – і вони стануть піснями нашого мюзиклу”, – сказав Тарас Бенюк.

  Ідею вистави він задумував спільно з відомим актором Сергієм Романюком. Але, на жаль, той нещодавно помер, тому виставу прийшлось терміново змінювати – тепер його роль зіграє сам Тарас Бенюк. А головну роль виконає актор Володимир Тафійчук.

  У виставі створили образ села – одночасно і багатого, і бідного. Дія відбуватиметься там. За словами акторів, це буде типово українське село, але водночас з легким відтінком Техасу. Тарас Бенюк додав, що до кінця 2019-го року театр отримає оновлене відремонтоване приміщення, і вже на днях оголосять тендер на ці роботи.

  Прем’єра вистави відбудеться 27 березня в Обласній філармонії імені Іри Маланюк.

  Нагадаємо: У Франківському драмтеатрі працюватиме режисер із Франції

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!