Одну з франківських вулиць назвуть на честь відомого американця

 • Франківську вулицю назвуть на честь відомого американського діяча. Відповідне рішення сьогодні, 1 серпня, розглянули на засідання виконавчого комітету.

  Згідно з проєктом рішення, новостворену вулицю в садовому товаристві «За мир» назвуть ім’ям Джона Маккейна.

  «Так назвати вулицю вирішила комісія, але було й відповідне звернення від людей. Джон Маккейн неординарна особистість. Він багато у чому допоміг і під час Майдану, і потім. Та й у Львові є вулиця Джона Вашингтона, то чому в нас Маккейна не може бути?» – пояснив начальник управляння архітектури, дизайну та містобудівної діяльності Орест Кошик.

  Виконком підтримав таке рішення, проте остаточне слово має сказати сесія міської ради.

  Довідково: Джон Маккейн – американський державний діяч, політик, республіканець, сенатор від штату Аризона з 1987 по 2018. Завжди відкрито критикував Барака Обаму за недостатню увагу до українського питання.

  Під час масових протестів українців після силового розгону Євромайдану в Києві сенатор приїхав до Києва і 14 грудня 2013 зустрівся з міністром закордонних справ України Леонідом Кожарою та відвідав наметове містечко. Маккейн вважав, що якщо силові розгони протестів триватимуть і надалі, США повинні застосувати проти їхніх винуватців економічні санкції.

  Наступного дня Джон Маккейн разом із сенатором-демократом Крісом Мерфі прийшов на Євромайдан, де вони виступили на сцені перед мітингувальниками.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!