Окраса міста: у Франківську будують церкву та Дім Милосердя (фото)

 • В Івано-Франківську на Валах триває будівництво греко-католицької церкви святого Миколая та Дому Милосердя для дітей-сиріт.

  З приводу цього сьогодні, 17 грудня, у місті відбувся благодійний захід, інформує “Галицький кореспондент”.

  Він розпочався з молитви до святого Миколая.

  “Бачимо, що ніякі злі сили не можуть перешкодити церкві. Раніше церква взагалі була заборонена, а приналежні до неї були замучені, на наших землях були переслідування… Бачимо, церква не лише відродилася тут в нас, але сьогодні розвіла, як ті квіти. Сьогодні зібралися з вами, думаю, що ми в серці відчули те тепло, що разом треба згрупуватись і збудувати цю святиню. У такий важкий час вдалося зробити дуже багато. Роботи, які вже зроблені в храмі здивували мене”, – виступив зі словом Владика Володимир.

  Він поділився, що в селах будувати храми легше. А у великих містах, де вже є храми, будувати важче – дуже важко організувати
  нових парафіян, які пристануть до новозбудованої церкви.

  “Наша парафія буде опікуватися дітьми-сиротами. Ви відкрили свої двері душі. Святий Миколай постукав у ваші двері і ви їх радо відчинили”, – говорить отець Іван Жук.

  Судовий вікарій Івано-Франківської архиєпархії отець Степан Балагура розповів, що на початку будівництва було важко, а Вали були непрості. Однак храм активно будується.

  “За рік, можна сказати, що храм майже під куполами. Це, як чудо святого Миколая. Ми дуже хотіли його збудувати і зараз храм уже в досить достойному стані. Роботи зроблені якісно і гарно. Храм стане окрасою нашого міста”, – наголошує Степан Балагура.

  Читайте також: франківцям передали Вифлеємський Вогонь Миру

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!