Олешанська МПК отримала новий пожежний автомобіль

У п’ятницю, 21 квітня, Олешанській місцевій пожежній команді урочисто передано спеціалізований пожежний автомобіль. Автопарк рятувальників поповнився автомобілем ЗІЛ-131, вартість якого становить 121 тис. грн. Цей транспортний засіб підвищеної прохідності передало пожежній команді управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Івано-Франківській області.

В урочистостях взяли участь голова Тлумацької райдержадміністрації Володимир Габурак, голова районної ради Василь Двояк, начальник управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України в області Володимир Чернецький, перший заступник голови РДА Ігор Бринський, заступник голови районної ради Василь Гнатюк, сільський голова села Олеша Богдан Двояк, сільські голови населених пунктів району, представники засобів масової інформації, громадськість села.

Відкриваючи урочистості, Володимир Чернецький подякував олешанським рятувальникам за їх важку, але надзвичайно корисну роботу для громадян та зауважив, що збільшення пожежної техніки в пожежній команді сприятиме оперативному реагуванню на пожежі, врятує людські життя та майно.

Голова райдержадміністрації Володимир Габурак та голова районної ради Василь Двояк, у свою чергу, подякували Володимиру Чернецькому за наданий повнопривідний автомобіль, а також рятувальникам за їх нелегку роботу та побажали вогнеборцям із честю і гідністю виконувати свій професійний обов’язок – рятувати людей, їх майно.

Опісля Володимир Чернецький передав ключі від автомобіля начальнику місцевої пожежної команди села Олеша Ярославу Дземану, після чого відбулись освячення автомобіля, а також урочистий концерт.

Додамо, що із 25 МПК області Олешанська МПК – єдина, яка має в користуванні три автомобілі, один з них – повнопривідний.

Нагадаємо, 3 серпня 2007 року було офіційно відкрито МПК с. Олеша із чисельністю чотири чоловіки з цілодобовим чергуванням. У березні 2008 року при підтримці районної влади штат МПК був розширений до 8-и чоловік, а в 2010 році – до 13-и чоловік.

У вересні 2014 року та у березні 2015 року на базі Олешанської МПК проводились обласні семінари сільських голів та начальників МПК за участі керівництва УДСНС  в області, дирекції інституту підвищення кваліфікації державних працівників та представників Фонду Ганса Зайделя з Німеччини.

За час функціонування Олешанської МПК здійснено понад 240 виїздів на гасіння пожеж. Команда брала участь у ліквідації наслідків повеней 2008 – 2010 років на Прикарпатті та окремо на території Чернівецької області.

Читайте також: В Івано-Франківську урочисто відзначили День пожежної охорони

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!