Із цієї п’ятниці, 21 жовтня, у Франківську хочуть розпочати опалювальний сезон.
Про це у прямому ефірі у фейсбуці повідомив міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків, пише «Галицький кореспондент».
“Відсьогодні ми ввімкнули опалення в наших лікарнях. Орієнтовно опалювальний сезон у Івано-Франківську розпочнеться з п’ятниці. Саме в п’ятницю, бо бачимо, що цих 2-3 дні ще теплі, а саме у четвер-п’ятницю показують холодну погоду. Тому з п’ятниці ми стартуємо. Будемо запускати котельні”, – підкреслив Руслан Марцінків.
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2022/10/13_opalennya_batareya-1230x800.jpg)
До теми: «Газ буде», – Руслан Марцінків з оптимізмом дивиться на ситуацію з опаленням