Орбан знову бовкнув, що Україна не виграє війну

 • Орбан сказав, що стратегія ЄС – “українці повинні перемогти, росіяни повинні програти” – провалилася.

  Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан у п’ятницю знову заявив, що стратегія ЄС щодо російсько-української війни провалилась і Україна не переможе на фронті.

  Про це він сказав у інтерв’ю національному угорському радіо, його цитує видання Magyar Nemzet, повідомляє “Європейська правда“.

  “Сьогодні всі знають, але не наважуються сказати, що ця стратегія провалилася. Усі військові експерти кажуть, що Україна не переможе на фронті”, – заявив угорський прем’єр-міністр, додавши, що Угорщина завжди займала таку позицію.

  Орбан заявив, що  “Україна не виграє на фронті, росіяни не програють на фронті”, тому необхідний “план Б”.

  Він зазначив, що на наступних європейських виборах мають відбутися зміни, тому що теперішні лідери “не можуть впоратися з цією проблемою”. 

  “Вони можуть бути хорошими лідерами в мирний час, але зараз, коли йде шторм, великі хвилі, з’являються піратські кораблі,  потрібні зміни”, – цитує Орбана Index.

 • Зазначимо, що Орбан від початку повномасштабного вторгнення війни стверджує, що Україна не має шансу на виграш. В останні дні Орбан потрапив під критику колег з ЄС через свою зустріч з президентом Росії Владіміром Путіним в Пекіні. Однак угорський прем’єр заявив, що не планує просити вибачення за неї. Під час зустрічі Орбан назвав розв’язану Росією війну проти України “воєнною операцією”.

  Прем’єрка Естонії Кая Каллас розповіла, що на саміті ЄС 26 жовтня інші країни закликали лідерів Угорщини й Словаччини, які не хочуть подальшої військової підтримки України, подумати про наслідки того, що вони пропонують. 

  До теми: У ЄС більшає сумнівів, чи можна довіряти Угорщині – The Guardian

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!