Паліндромна дата: учора у Франківську відбувся весільний бум

 • В Івано-Франківську учора, 22 лютого, відбувся справжній весільний бум.

  Про це “Галицькому кореспонденту” розповіла Наталія Козубаш, заступниця начальника Івано-Франківського міського відділу державної реєстрації актів цивільного стану Південно-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції.

  22.02.2022 є датою-паліндромом, яка читається однаково з обох боків і буває досить рідко. У нумерології такі дні вважаються особливими. Так, за словами заступниці, учора в Івано-Франківській області одружилися 88 пар молодят, а в Івано-Франківську – 34.

  “У порівнянні з іншими днями це багато, тому що вівторок є звичайним робочим днем. Зазвичай така велика кількість пар одружується ближче до вихідних. Найбільше у нас може бути 25-30 пар у день, але це літом, в жаркий весільний сезон. А саме вчора в Івано-Франківську у нас був весільний бум, бо 34 пари це дійсно багато”, – говорить Наталія Козубаш.

  Читайте також: Весільна магія чисел. Цьогорічний лютий багатий на дзеркальні дати, які у нумерології вважаються унікальними днями. Багато людей вирішують вступити у шлюб саме в такі дати, адже вірять, що в них є щось магічне. На Прикарпатті молодята також частіше вибирають для одруження дзеркальну дату, а не звичайний день.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!