Весільна магія чисел

 • Цьогорічний лютий багатий на дзеркальні дати, які у нумерології вважаються унікальними днями. Багато людей вирішують вступити у шлюб саме в такі дати, адже вірять, що в них є щось магічне. На Прикарпатті молодята також частіше вибирають для одруження дзеркальну дату, а не звичайний день. А 22.02.2022 в Івано-Франківську очікують справжній весільний бум.

  Багато шлюбів

  В Івано-Франківській області у вівторок, 02.02.2022, одружилося 24 пари. Як розповідає Наталія Козубаш, заступниця начальника Івано-Франківського міського відділу державної реєстрації актів цивільного стану Південно-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції, зазвичай у будні дні реєструють 5-10 шлюбів. Тому вона вважає, що дехто обрав цей день саме через його дзеркальну унікальність.

  “Дехто думає, що магія чисел їм допомагає, – розповідає Наталія. – Декому просто подобається дзеркальна дата, а вона буває досить рідко. Тож виходить, що ця дата якось вплинула на молодят і на те, що вони одружуються саме в цей день”.

  Окрім 02.02.2022, цього місяця є ще кілька дзеркальних дат: субота – 12.02.2022, неділя – 20.02.2022 та вівторок – 22.02.2022.

  Найбільш особливим є вівторок, оскільки цей день є датою-паліндромом і читається однаково з обох боків. Саме в цей день у місті очікують справжній весільний бум, адже вже є дуже багато молодят, які хочуть провести урочисту реєстрацію саме цього дня.

  “Найбільше шлюбів реєструють у суботу – до 30, але ми вже очікуємо понад 30 пар на вівторок, – говорить Наталія. – А ще ж у той самий день можуть прийти, щоб оформити “Шлюб за добу”.

  Юлія Гуркот-Саврей, фахівець з організації послуги “Шлюб за добу”, розповідає, що зазвичай за день цією послугою користуються п’ять пар. Наразі на вівторок, 22 лютого, вже є вдвічі більше охочих.

  “Я навіть не думала, що люди настільки вірять у магію чисел, – ділиться Юлія. – Уже місяць люди питають більше про 22 лютого, ніж про 14-те”.

  Вбачають символізм

  Ірина Ковальська планує одружитись 22 лютого завдяки послузі “Шлюб за добу”. Франківка зізнається, що цю дату вони з нареченим обрали саме через те, що вона дзеркальна. Дівчина не сильно цікавиться нумерологією, а от її сестра сказала, що 22 лютого є дзеркальною й особливою датою. Вона передбачає багато позитивних подій цього дня, навіть не виключає чогось магічного.

  “Я не дуже вірю, що ця дата вплине на наше життя. Для мене це радше просто гарна дата, яка запам’ятовується, – ділиться франківка. – Але все-таки щось у цьому є”.

  Те, що весілля відбудеться у вівторок, а не у вихідні, принесло трохи незручностей. Але пара вирішила робити компактне і негучне весілля, тож на вихідних молодята планують вже відпочивати.

  Рік тому, у п’ятницю, 12.02.2021, відбулось весілля у франківця Назара Шкромиди. Каже, вибрали таку дату, бо сподобалось, що вона є дзеркальною і те, що не часто можна натрапити на такі дати. За його словами, весілля є особливою подією і буває один раз у житті. Саме тому й хочеться, щоб була якась “красива” дата.

  Чоловік розповідає, що вони з дружиною не надто вірять у якусь силу, але певний символізм у цій даті таки вбачають.

  “Однак мало віриться, щоб якийсь сильний енергетичний заряд залежав від дати. Усе залежить від людей, – говорить Назар Шкромида. – Тож у нумерологію не особливо віримо, а більше схильні до того, що у питаннях весілля і подружнього життя все залежить від обох сторін і їхньої впевненості один в одному”.

  У вівторок, 2 лютого, жителька Івано-Франківська Ірина Петрів відсвяткувала 20 років подружнього життя. Її весілля було у суботу, 02.02.2002 року. Пригадує, що дату обрали випадково. На той час потрібен їм зал для весілля був вільний саме в цей день, а те, що весілля припало на таку цікаву дату, пара помітила пізніше.

 • “Думаю, що з такою датою мають бути хороші прогнози на майбутнє. В принципі, ми вже 20 років відсвяткували, – ділиться Ірина. – Я вірю, що ця дата відіграє хорошу роль. У ній самі двійки, які в сумі дають 8, а це символ нескінченності”.

  Жінка зазначає, що в нумерологію частково вірить. Їй здається, що певні дати все ж таки мають якусь певну енергетику, але не потрібно все підв’язувати під дату.

  Просто красиво

  Франківська нумерологиня, астрологиня Ксенія Негрескул розповідає, що дзеркальна дата є повторенням цифр, які віддзеркалюють одна одну. Каже, що ці дати мають сильний енергетичний та емоційний заряд, але всім одружуватися в такі дні не рекомендує.

  “Це просто красиво, але такого не буває, щоб всім підходила одна і та ж дата. Кожна людина має індивідуальну нумерологічну карту, і для кожної пари потрібно індивідуально підбирати дату реєстрації шлюбу, – пояснює Ксенія. – Нумерологія стверджує, що в кожну дату і день існує певна вібрація, її потрібно проаналізувати й зіставити з індивідуальними біоритмами людини. І одружуватися у ті дні, які позитивно вплинуть на подальше подружнє життя конкретно цієї пари”.

  Також Ксенія Негрескул наголошує, що субота – це день Сатурна. Саме в цей день вона категорично не рекомендує одружуватися, тому що подружнє життя, скоріше за все, буде складним і нещасливим. Пояснює, що цей день призначений для роботи над внутрішнім світом. Сатурн влаштовує іспити в житті, й при вступі у шлюб у цей день далі сім’ю можуть чекати серйозні випробування – на перевірку вірності, стосунків, духовних моментів. Тому тут треба бути обережним.

  “Якщо в пари, яка одружується в суботу, є певна позитивна вібрація на цей день, то, можливо, наслідки не будуть значними, – роздумує астрологиня. – Але ми знаємо, що зараз шлюби дуже часто розпадаються, тож треба робити індивідуальні карти наречених, аналізувати і підбирати, в який саме день їм одружуватися. Перед тим, як входити у шлюб, треба дуже добре думати”.

  За словами Ксенії, вівторок, 22 лютого, буде емоційним днем через велику кількість двійок у даті. І цей день є доволі сприятливим для одруження, але нумерологиня вкотре нагадує, що це для кожного індивідуально.

   

  Церква проти

  Настоятель храму Святого Іоана Хрестителя в Івано-Франківську Володимир Вінтонів наголошує, що церква не вірить в нумерологію й негативно ставиться до неї. Пояснює, що сприймають її як забобон, а віра в забобони є тяжким гріхом.

  “Люди одружуються, але не через числа. Святе Письмо говорить, що кожна людина, яка приходить у цей світ, є сином чи донькою Господа Бога. І якщо вони його діти, то ніякі цифри не мають над ними влади, – говорить настоятель. – Тому якщо я вірю, що Бог мій отець, то я маю тяжкий гріх, коли думаю, що наді мною мають силу якісь числа. Тож все дуже просто”.

  На переконання Володимира Вінтоніва, кожна людина досягає успіху в житті не через числа, а через молитви, спілкування з Богом і життя за його Словом. А коли ми починаємо вірити в нумерологію, то порушуємо заповідь “Я є Господь Бог твій. Нехай не буде в тебе інших богів, крім Мене”. Настоятель каже, що всі ці вірування в нумерологію і гороскопи мають у собі бісівську складову і нічого мудрого в цьому немає.

   

  Світлана ТИМЧУК

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!