Партія “Слуга народу” отримує майже 250 місць у Верховній Раді

Керівник партії “Слуга народу” Дмитро Разумков заявив, що формування коаліції у Верховній Раді буде залежати від того, які будуть кінцеві результати підрахунку голосів, але, ймовірно, політсилі і не доведеться об’єднуватися з іншими партіями.

Про це він сказав на брифінгу у понеділок, пише “Українська правда”.

За його словами, “Слуга народу” відкрита до діалогу, але треба виходити з кінцевих результатів опонентів.

“Співпрацювати у Раді ми зможемо з усіма політичними силами, які будуть співпадати з нами в ідеологічних поглядах, у тому базовому баченні розвитку нашої країни”, – сказав Разумков.

“Але наразі говорити про коаліцію, мабуть, не доводиться, оскільки ми бачимо достатньо непогані наші результати. І ми ще не до кінця бачимо результати наших колег чи опонентів по Верховній Раді”, – додав він.

На питання, чи погодилась би партія підтримати на пост прем’єр-міністра Святослава Вакарчука, Разумков зазначив, що очільника уряду пропонує коаліція, про склад якої говорити поки не доводиться.

“Давайте подивимося результати “Голосу” і результати “Слуги народу”. Думаю, у нашій команді достатньо людей, які можуть відповідати тим викликам, які є у країні. У нас є по 2-3 людини на кожну посаду”, – наголосив політик.

Станом на 15:00 22 липня ЦВК опрацювала вже 65.20% голосів виборців. Партія “Слуга народу” наразі набрала 42.57% від цих голосів, тож отримує 122 місця у парламенті за виборчими списками. Крім того, партія чинного президента Зеленського має рекордний показник із кількості мажоритарників – 127 крісел.

Разом це 249 місць у парламенті, що дозволить партії “Слуга народу” отримати однопартійну більшість. Ці цифри ще можуть дещо змінитись, але не більше, ніж на 1-2%.

Читайте також: ЦВК рахує голоси: хто представлятиме Прикарпаття у Верховній Раді

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!