Пасажири незадоволені: у Калуші скоро запрацює нова автостанція

 • Нова автостанція запрацює на на вул. Ринковій у Калуші.

  Після введення її в експлуатацію, змінять приміські автобусні маршрути, які повинні рухатися з автостанції по об’їзній дорозі, а не через місто.

  Таке рішення гарантовано викличе супротив мешканців. Адже зараз люди їдуть з села на ринок у центрі Калуша чи, наприклад, на навчання, чи на прийом до посадовців міської влади без пересадок. А після зміни маршрутів вони зможуть доїхати лише до автостанції, далі доведеться витратити додаткові 12 гривень на міський автобус, щоб проїхати містом, повідомляють “Вікна”.

  Однак влада вважає, що таке рішення є господарчим і захистить міських перевізників. Крім того, пасажири приміських маршрутів будуть їхати з квитком, а отже будуть застрахованими, і у разі непередбачуваних випадків зможуть отримати компенсацію. Також маршрути до автостанції будуть коротшими, ніж по місту, а отже і приміські перевезення дещо здешевшають (щоправда цю різницю може поглинути станційний збір, який пасажири оплачують при купівлі квитка).

  Скоріш за все соціальне збурення у зв’язку зі змінами маршрутів практично неминуче. Однак, як йшлося на засіданні виконкому, нові маршрути ще не розроблено і можливо вони передбачатимуть, що перші та останні рейси приміських автобусів, коли люди добираються на роботу і з роботи, все-таки будуть їхати через місто.  

 • До теми: У Франківську обріжуть дерев і гілок на 3,7 мільйони гривень

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!