Передавати не можна: у Франківську за тиждень конфіскували понад 20 карток “Галка”

 • Понад 20 пільгових та учнівських карток “Галка” були конфісковані контролерами франківського КП “Електроавтотранс”.

  Про це повідомили на сторінці комунального підприємства.

  “Ними користувались не власники карток, а інші особи, які не мають права на пільговий проїзд. При чому це лише за минулий тиждень”, – пишуть в ЕАТ.

  Картки “Галка”, які надають право безкоштовного проїзду у комунальному транспорті є персоніфікованими (іменними) та містять фотографію особи, якій вона була видана. Передача картки іншим особам, які не мають права на пільговий проїзд, заборонена. При виявленні таких випадків контролер має право тимчасово конфіскувати картку для вияснення, яким чином стороння особа отримала чужу “Галку”. У випадку навмисної передачі картки, вона може бути заблокована, а користувач втратить майбутню можливість безоплатного проїзду.

  “Якщо ви загубили свою персоніфіковану картку “Галка”, вам необхідно невідкладно повідомити про це Департамент соціальної політики (у випадку пільгової картки), свій навчальний заклад чи Департамент освіти та науки (у випадку учнівської картки), або за телефоном служби підтримки 0-800-301-190″, – кажуть в ЕАТ.

 • Також КП “Електроавтотранс” ІФ налагодив співпрацю з Радіо “Західний полюс”, тому про всі знайдені та загублені картки “Галка” можна повідомляти у програму “Проїзди”, яка виходить на хвилі 104.3 FM щоденно 4 рази на добу.

  Читайте також: У Франківську підвищать вартість проїзду у громадському транспорті (ВІДЕО)

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!