Переможець “МастерШефу” розробив меню для шкільних їдалень

 • Переможець проекту “МастерШеф” на СТБ Євгеній Клопотенко, розповів, що Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, затвердила розроблений ним рецептурний збірник для шкільних їдалень.

  Про це він повідомив на своїх сторінці в мережі Фейсбук:

  “Система, яка була непохитною протягом 70-ти років, починає змінюватися. У мене мурахи від цієї думки. Нове шкільне харчування – то не просто інші страви. Це спосіб навчити людину харчуватися по-іншому. Показати, що м‘ята у салатах крута. Що селера та сирий гарбуз – то нормально і дуже смачно. Що ягідні соуси – вони неймовірні разом з м‘ясом. Нове шкільне харчування – це спосіб навчити людину мислити по-іншому. Ширше та без обмежень. Адже їжа повинна виховувати та приносити задоволення”,  – написав Євгеній.

  Шеф також пояснив, що наприкінці місяця у групі Нове шкільне харчування I Cult Food з‘явиться інструкція щодо того, як перейти на нову систему харчування. А вже у лютому вони з командою опублікують новий рецептурний збірник, доступ до якого зможе отримати кожен. Також, буде розроблено гіди для кухарів, щоб їм було легше змінити підхід до приготування – це будуть текстові та відеоінструкції:

  “Загалом перевірені, ухвалені та офіційні – 110 рецептів. Тепер за ними можуть готувати у будь-якій школі України”, – розповів Клопотенко.

  Судячи з коментарів під дописом Євгенія Клопотенка, батькам така новина сподобалася, більше того, вони просять автора розробити щось подібне для дитячих садочків.

  Читайте також: Життя після проекту: як змінило прикарпатця шоу “Зважені та щасливі” 

   

   

   

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!