“Пес Патрон”: у Франківську погасили благодійну марку (фото)

 • В Івано-Франківську сьогодні, 1 вересня, погасили першу благодійну марку “Пес Патрон”.

  Пес Патрон – відомий на всю країну український собака. До війни його готували для виставок та він змушений був стати сапером, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на сторінку міського голови Руслана Марцінківа.

  До 19 березня Патрон допоміг виявити понад 90 вибухових пристроїв, встановлених російськими військами. За таку службу хвостатий став улюбленим героєм для дорослих і дітей. Тепер марку із зображенням чотирилапого героя можна придбати в Івано-Франківську.

  “Ця марка присвячена всім нашим рятувальникам, їхньому героїзму, які сьогодні, в час війни, несуть службу. Розміновують міста, селища, території, поля; розбирають завали, гасять пожежі – це нелегка праця. Дійсно, це перша благодійна марка, яку випускає “Укрпошта”, – відзначив керівник Івано-Франківської обласної дирекції АТ “Укрпошта” Михайло Рудий.

  Аркуш включає 8 марок із зображенням життя Патрона, що виготовлені на самоклейному папері. Тираж — 1 млн екземплярів. Це вже шостий поштовий випуск під час війни.

  “Крім того, що це крута марка, яка розповідає про те, як сапери разом з Патроном допомагають зберегти життя дітей і фермерів та забезпечують проходження судів, це перша офіційна благодійна марка країни. З її продажу планують зібрати гроші на машину для розмінування, а також для допомоги притулкам для тварин. Тому кожен, хто її придбає, долучиться до благодійності”, – наголошує міський голова.

  8 гривень з кожної марки “Укрпошта” направить на купівлю автомобіля з розмінування. Ця машина дозволить не просто розміновувати території, а й керуватиметься дистанційно, чим збереже життя і здоров’я рятувальників та їхніх чотирилапих друзів.

  До теми: “Вільні. Незламні. Непереможні”: в Івано-Франківську погасили чергову марку 

  На зображенні може бути: 3 людини, люди сидять, люди стоять та текст

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!