Петро Порошенко зустріне Новий рік на Прикарпатті

 • Президент визначився з місцем святкування Нового року. Цікаво, що останні кілька років президентська сім’я в кінці грудня відлітала на Мальдівські острови.

  Але, як повідомляє “Страна.юа” з джерел на Банковій, цю новорічну ніч Петро Порошенко разом з дружиною Мариною і, скріш за все, молодшими дітьми, проведе в карпатській резиденції “Синьогора”.

  Відзначимо, що доньки-двійнята Саша та Женя, а також молодший син президента Михайло на зимові канікули завжди приїжджають в Україну, так як навчаються у Великобританії і рідко бувають вдома.

  Дача президента в нічний час, фото: 24daily.net

  На Прикарпатті в селі Гута (Івано-Франківська область, Богородчанський район) знаходиться зимова резиденція гаранта. Розташована дача в 60 кілометрах від Івано-Франківська. Загальна площа території становить 10886 га. Сюди входять і огороджені мисливські угіддя, і заповідні ліси навколо.

  Колись “Синьогора” був відомчим санаторієм, а ще раніше – мисливськими угіддями австро-угорського імператора Франца-Йосипа. У 2001-му тут вирішили зробити президентську дачу. З тих пір кожен глава держави розбудовував її “під себе”: Леонід Кучма, Віктор Ющенко та Віктор Янукович. До речі, останній тут дуже любив зустрічати Новий рік.

  Відзначимо, що в минулому році Порошенко святкував тут католицьке Різдво.

  Басейн, тераса і зали, фото: 24daily.net

  На території є ресторан, канатна дорога і розплідник з тваринами. За деякими даними, загальна площа всіх приміщень сягає 5000 кв.м. Навпроти резиденції розташований великий ставок з коропами і фореллю, там же плавають дикі качки. До речі, біля президентської дачі, в 600 метрах знаходиться вертолітний майданчик, поєднаний з основною будівлею міні-автобаном.

 • Інтер’єри “Синьогора”, фото: pravda.com.ua

  Де відзначав до цього?

  Два роки поспіль президент з родиною відвідував в зимовий час один і той же курорт Шеваль Бланк (Cheval Blanc) на Мальдівських островах. Як повідомляла “Країна”, і свій день народження в 2016 році він провів теж тут.

  Одна з вілл на приватному острові на Мальдівах, де відпочивав Порошенко, фото: chevalblanc.com

  Останній раз президент фігурував на курорті на Мальдівах під ім’ям Mr Incognito Petro Ukraine і витратив, за підрахунками журналістів, майже півмільйона доларів.

  У січні 2018 року на один з найдорожчих курортів в світі, який розміщений на окремому острові, прилетіли 8 осіб дорослих і двоє дітей (переліт туди і назад обійшовся в $ 188 000). Швидше за все діти – це онуки гаранта: Петя і Ліза.

  Вартість, згідно з інформацією з сайту готелю, становить від $ 3000 з людини в добу. Є вілли по $ 4500 на добу. Також можна орендувати цілком невеликий острів-готель. Це обійдеться від $ 25000 до $ 40000.

  Відзначимо, що також президент любить відпочивати в Іспанії, де у нього є вілла, а одного разу він їздив на риболовлю до Норвегії.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!