Підлужжя готове приєднатися до Івано-Франківська

 • Сьогодні, 4 липня, на сході села в Підлужжі громада одноголосно проголосувала за приєднання до Івано-Франківська. До обговорення долучились майже 250 мешканців.

  Про це у соціальній мережі повідомив міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

  “Процес об`єднання територіальних громад – непростий. Потребує кількох сесій міської та сільської ради, а також погодження ОДА. Але думаю, що все пройде добре, адже створення ОТГ – це закономірний процес в часі реформи. До того ж, об’єднання вигідне громаді міста і села”, – пише мер.

  Також Марцінків додає, що село, долучившись до міста, матиме декілька переваг. Це, по-перше, соціальні гарантії: школи, лікарні, садки, пільговий проїзд, картка франківця тощо. Є у планах допомога з ремонтом доріг, а також спортзали в сільській школі. Крім того, в Івано-Франківську хочуть запустити комунальний автобус, як до Черніїва.

  Після об’єднання з містом жителі Підлужжя обиратимуть міського голову, депутатів, сільський голова стане членом виконкому. Крім цього, ще буде ухвалена стратегія розвитку села.

  “Об’єднання Франківська з селами відбувається на взаємовигідних умовах, як рівні з рівними! Далі – тільки спільний шлях розвитку!” – наголошує Руслан Марцінків.

  Читайте до теми: У Франківську встановили дві нові зупинки, ще одну – в Чернієві

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!