По семи творах: Франківський драмтеатр покаже нову виставу «Гоголь кабаре»

 • У Франківському драмтеатрі 4 та 7 грудня відбудеться прем’єра вистави – фрікнутої комедії «Гоголь кабаре». З цієї нагоди 2 грудня у театрі відбулася пресконференція.

  Режисер вистави – француз Жуль Одрі. А поставили нову виставу за сімома творами Миколи Гоголя: “Вій”, “Мертві душі”, “Ревізор”, “Ніс”, “Шинель”, “Повість про те, як посварилися Іван Іванович з Іваном Никифоровичем” та “Тарас Бульба”. Художниця-постановниця – Юлія Заулична, музика – Надія Левченко.

  «Для мене це одна з найбільш очікуваних прем’єр нашого театру. Ця вистава унікальна через її склад. З Надією була неймовірна співпраця, а також до нас приєдналася нова людина – Юлія Заулична», – каже Жуль Одрі.

  Він додає, що це дивна комедія, у якій додали Гоголю багато сучасного. У виставі Гоголь потрапляє у кабаре, у якому будуть всі герої його творів.

  Акторка театру Надія Левчеко для цієї вистави створила музику, а також спробувала себе у ролі асистентки.

  «У такій паузі ми вирішили, що хочемо зробити комедію, аби всіх розвеселити. Дійшли до Гоголя, а Жуль запропонував зробити виставу на всіх його творах. Я коли писала музику, у мене було завдання, щоб актори змогли легко це освоїти. Оскільки самі актори й стануть музикантами», – каже Надія Левченко.

 • Ексклюзивом вистави буде шестиметрова декорація, вбудована на головній сцені театру. Актори створили гротескних персонажів, котрі мають допомогти кожному побачити і власні вади, і «кепські вияви», як писав Гоголь у листі до Пушкіна.

  Нагадаємо, що раніше Франківський драмтеатр презентував постановку «Мадам Елен»

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!