Поетеса з Прикарпаття перемогла на Всеукраїнському конкурсі

 • У рамках Чендей-фесту в Ужгороді нагородили шістьох лауреатів літературного конкурсу Івана Чендея. Про це повідомляє кореспондент “Укрінформу”:

  “Фестиваль цьогоріч провели вдруге — його започаткували в минулому році до 95-річчя письменника Івана Чендея задля популяризації його імені та відкриття нових імен в українській літературі. Цьогоріч ми отримали 280 рукописів, із них відібрали шістьох переможців. Вони отримали першу, дві другі та три треті премії. У конкурсі взяли участь письменники з усієї країни, також з Іспанії та Ізраїлю,” – сказав голова благодійного фонду імені Івана Чендея Іван Трещак.

  Як розповіли організатори, літературний конкурс імені Івана Чендея — це конкурс рукописів, конкурс малої прози. За перші місця для переможців цьогоріч були передбачені грошові премії — у розмірі 5, 4 та 3 тисяч гривень за місця із першого по третє.

  Цьогоріч переможницею конкурсу стала Богдана Ковалюк з Івано-Франківська, яка написала оповідання “Святий вечір”. Власницю першої премії нагородили спеціальним призом — медаллю із теракоти із портретом Івана Чендея, авторства відомого закарпатського скульптора Богдана Коржа.

  На Закарпатті це єдиний літературний конкурс. За планами організаторів, оповідання, які були відзначені на конкурсі малої прози імені Івана Чендея, за підсумками п’яти років будуть видані окремою книгою.

  Іван Чендей — відомий український письменник, жив та працював на Закарпатті, лауреат Шевченківської премії, відомий як кіносценарист культового фільму “Тіні забутих предків”.

 • Богдана Ковалюк – прикарпатська поетеса родом із с. Молодків Надвірнянського району. Публікується авторка під псевдонімом Власта Власенко.

  Нагадаємо, франківська студентка перемогла на міжнародному мовно-літературному конкурсі.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!