“Похвалитись немає чим”, – поліція про розслідування отруєння собак у Франківську

 • Сьогодні, 3 листопада, в Івано-Франківську відбулась оперативна нарада у міського голови Руслана Марцінків. Під час засідання мер поцікавився у поліції, як триває розслідування масового отруєння собак у місті.

  Старший дільничний офіцер поліції Івано-Франківського відділу Юрій Миронюк повідомив, що порушене кримінальне провадження.

  “Справа розслідується. Зроблено багато роботи, але поки що похвалитись немає чим. Дали доручення на кіберзлочинність. Вони у межах своєї компетенції вичисляють власників сайтів, які якраз розповсюджують питання жорстокого поводження з тваринами”, – сказав Миронюк.

  Він додав, що також поліція дала запити по аптеках. Попередньо інформації про масове скупляння речовин, якими ніби-то отруюють собак, немає.

  “Можливо їх завозять з іншого регіону. Зараз виходимо на оптових продавців. Будемо працювати з ними”, – пояснив поліцейський.

  Міський голова поцікавився, коли зафіксували останній випадок отруєння. Йому відповіли, що того тижня під час виборчої процедури.

  “До виборів, так? Мені здається, що це дійсно була якась провокація до виборів. Будемо відстежувати, але складається якесь таке враження”, – сказав Марцінків.

  Юрій Миронюк додав, що у них налагоджена співпраця із приватними ветклініками та КП “Полігон”. Тому якщо є якісь кричущі випадки, то вони напряму звертаються до правоохоронців.

  Нагадаємо, що поліцейські ще 11 жовтня розпочали пошук зловмисників, які в Івано-Франківську труять собак. А міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків пообіцяв винагороду за допомогу в пошуках цих осіб.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!