Помер відомий прикарпатський лікар Володимир Івасів

 • Минулої ночі зупинилося серце відомого франківського лікаря — спеціаліста з ультразвукової діагностики Володимира Івасіва.

  Про це повідомили на сторінці лікувально-діагностичного центру Святого Луки.

  “Біль та смуток переповнюють серця нашого колективу. Цієї ночі зупинилося серце надзвичайно добродушної людини, щирого, веселого колеги та лікаря від Бога – Івасіва Володимира Миколайовича. За все своє професійне життя Він допоміг надзвичайно великій кількості людей, вмів розрадити та порадити при будь-якому діагнозі”, – йдеться у дописі.

  За словами медиків, він також був найкращим учителем ультразвукової діагностики, який не боявся конкуренції та постійно ділився своїми знаннями з новим поколінням лікарів-УЗД.

  “Ми мали за честь працювати пліч-о-пліч, та, на жаль, страшна хвороба подолала Володимира Миколайовича. Важко знайти такі слова, які б змогли зменшити душевну біль від втрати близької людини. Висловлюємо щирі співчуття сім’ї з приводу тяжкої втрати – смерті батька та чоловіка. Поділяємо Ваше горе, сумуємо разом з Вами, підтримуємо Вас у годину скорботи. Хай спочиває з Богом. Світла пам’ять!”, – пишуть лікарі.

  Читайте також: У кареті “швидкої” помер 62-річний калушанин

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!