Померли одразу двоє вчителів Коломийського ліцею №6

 • Освітяни Коломиї прощаються одразу із двома колегами – вчителями місцевого ліцею №6.

  Про це повідомила Лідія Луканюк, колега померлих.

  “Колектив висловлює глибоке співчуття рідним та близьким  Галини Миколаївни Мигалюк, вчителя математики Коломийського ліцею № 6 імені Героя України Тараса Сенюка з приводу смерті. Немає слів, щоб висловити всю тугу та скорботу. Неймовірно тяжко пережити таку втрату чоловікові та дітям. Вічная пам’ять Вам, дорога колего!!!”, – пише вона.

  За словами Лідії Луканюк, Галина Миколаївна була мудрим педагогом, турботливим класним керівником, щирою колегою та людиною прекрасної душі, відкритого і доброго серця.

  Також помер вчитель англійської мови Граціанський Володимир Анатолійович.

 • “Відійшла у вічність людина прекрасної душі, фахівець своєї справи, який ніколи не пасував перед труднощами, націлював всіх на поступ вперед, був новатором ідей. Педагог від Бога, щирий і талановитий, енергійний та ініціативний, людина, яка дбала про ліцейну сім‘ю, активно жила шкільним життям. Завжди тактовний, вихований, шляхетний Володимир Анатолійович був кращим Вчителем року нашого ліцею. Його вклад у розвиток шкільної діяльності неоціненний. У ці скорботні дні розділяємо невимовний сум і тугу його близьких та рідних”, – йдеться у дописі.

  Читайте також: Коломийська “Десятка” прощається зі старшим лейтенантом, який помер від COVID-19

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!