Понад 20 000 прикарпатців вакцинувалися від COVID-19

 • Сьогодні, 23 квітня, в Івано-Франківську триває засідання шостої сесії Івано-Франківської обласної ради восьмого демократичного скликання.

  Депутати розглянули питання про стан захворюваності, вакцинації та поширення коронавірусної інфекції COVID-19 в області. Як доповів Ігор Дмитренко, директор департаменту охорони здоров’я ОДА, наразі є тенденція до зниження кількості хворих на коронавірус.

  “За час пандемії загальна кількість хворих склала 6% від населення області – вже захворіло 75 000 людей, з них 63 тисячі одужали. Летальність у нашій області – 2.3%, в середньому по Україні – 2.1%. А зараз ми проходимо третю хвилю пандемії. За останні тижні маємо падіння захворюваності на 40%, падіння завантаженості ліжок. Крім того, за час вакцинації вже 20193 прикарпатців вакциновано”, – сказав Ігор Дмитренко.

  Депутат Михайло Королик запитав у очільника ДОЗ ОДА, чому при розподілі коштів на забезпечення лікарень киснем не передбачили кошти на медзаклади Івано-Франківська.

  “Ми навмисно залишили певний нерозподілений залишок, щоб потім закрити потреби лікарень, в тому числі – франківських”, – сказав Ігор Дмитренко.

 • Інша депутатка, Наталя Перцович, запитала, які родини мають право на компенсацію за померлого від COVID-19 члена родини-медика. Ігор Дмитренко відповів, що від цієї хвороби на Прикарпатті вже помер 41 медик. Десятьом родинам уже виплатили обіцяні державою компенсації, інші випадки все ще розглядаються.

  Читайте також: Івано-Франківська обласна рада скасувала ліквідацію “Теплого Дому”

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!