Понад 500 прикарпатських учнів вибороли призові місця на всеукраїнських олімпіадах

 • Понад п’ятсот прикарпатських учнів посіли призові місця на всеукраїнських олімпіадах з базових предметів.

  Школярі мали нагоду перевірити свої знання та вміння на практиці з 19 навчальних предметів, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на Івано-Франківську ОДА.

  Учасників III етапу всеукраїнських учнівських олімпіад в області вже традиційно приймали Івано-Франківський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника, Університет Короля Данила. У них виступили 1183 учасники загальноосвітніх навчальних та закладів професійно-технічної освіти області з 1369 учнів відповідно до заявок.

  Високий рівень знань продемонстрували 576 учасників ІІІ етапу всеукраїнських учнівських олімпіад, посівши призові місця. Серед них дипломами І ступеня нагородили 65, дипломами ІІ ступеня – 156, дипломами ІІІ ступеня – 355 учнів.

  У профільному департаменті ОДА відзначили Діану Зазубик, ученицю 11-го класу ліцею № 5 Івано-Франківської міської ради, яка взяла участь у ІІІ етапі всеукраїнських учнівських олімпіад з восьми предметів, посівши І місце з фізики, астрономії, екології та математики, ІІ– інформаційних технологій та географії, ІІІ – економіки та хімії.

 • До теми: Польську мову можуть включити до переліку предметів ЗНО, – Ірина Верещук

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!