Потоп на Прикарпатті та Закарпатті: затоплені двори і зруйновані мости

У Закарпатській та Івано-Франківській областях через негоду підтоплено майже 400 домогосподарств, а також дороги, зруйновані мости. А вчора, 23 травня, загинула дитина.

Про це повідомляє Depo.ua.

Івано-Франківська область

Станом на 7:00 залишаються підтопленими 1 житловий будинок у смт Букачівці Рогатинського району та 151 дворогосподарство в 15 населених пунктах області.

З початку робіт підрозділи ДСНС здійснили 106 виїздів для надання допомоги населенню, під час яких евакуювали 76 людей, з них 12 дітей, та 10 автомобілів. Відкачано 25 110 м куб. води, через підтоплені ділянки доріг перевезено 586 осіб, з них 63 дитини. Для відкачування води та надання допомоги населенню залучено 88 чоловік, 21 мотопомпа та 22 одиниці техніки.

Місцевими органами влади вживаються заходи щодо надання допомоги населенню та ліквідації наслідків негоди. На місці події працює оперативна група Управління ДСНС у Івано-Франківській області.

Закарпатська область

Станом на 7:00 залишаються підтопленими 23 житлові будинки, 241 дворогосподарство, 1 835 га сільгоспугідь, 170 га пасовищ, пошкоджено 15 мостових переходів, зруйновано міст через р. Латориця в с. Котельниця Воловецького району та пошкоджено міст через місцевий потічок в с. Верхня Грабівниця Воловецького району, зруйновано 930 м берегоукріплень.

У смт Воловець Воловецького району у р. Вича через власну необережність впав та зник хлопчик Церуш С.М. (2009 р.н.). Для пошуків залучалося 25 чоловік та 3 одиниці техніки. Станом на 7:00 24 травня тіло вже знайшли.

Спостерігається перелив води через автодорогу державного значення Мукачево-Рогатин протяжністю близько 250 м поблизу с. Вільхівка Іршавського району та перелив води через автодорогу місцевого значення  протяжністю близько 150 м між с. В. Ком’яти та с. Шаланки Виноградівського району. Організовано об’їзд.

З початку робіт підрозділи ДСНС здійснили 15 виїздів для надання допомоги населенню, відкачали 11 920 м. куб. води. Для відкачування води та надання допомоги населенню залучено від ДСНС 40 чоловік, 4 мотопомпи, 3 плавзасоби та 7 одиниць техніки.

Місцевими органами влади вживаються заходи щодо надання допомоги населенню та ліквідації наслідків негоди. На місці події працює оперативна група Управління ДСНС у Закарпатській області.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!