Повна систематизація: франківські депутати міркують, кого допускати на засідання облради

 • Сьогодні, 6 вересня, на засіданні постійної комісії Івано-Франківської обласної ради з питань депутатської діяльності, етики та регламенту вирішили внести деякі зміни до регламенту .

  Планується доповнити пункт переліку осіб, які зможуть брати участь в засіданні обласної ради, систематизувати тих, хто має право бути присутнім на сесії.

  “Пропонується доповнити, на яких умовах представники можуть бути присутні: документи, посвідчення, погодження, запрошення тощо. Робиться це, аби систематизувати та вдосконалити. Під час засідань попередньої сесії бачимо, що є багато людей, які можуть заважати проведенню сесії – не інших, не непотрібних, просто хочемо регламентувати”, – зазначив голова комісії Михайло Торб’як.
  Ініціатором цих змін є обласна рада.

  Вказали правила перебування також для представників преси: на засіданні мають право бути присутні лише журналісти та технічні представники телерадіокомпаній – не більше двох людей від ЗМІ, при наявності посвідчення чи документів, що засвідчують особу.

  Журналісти газет та онлайн-ЗМІ матимуть у сесійній залі окремо відведене місце – над нею, яке мають облаштувати до 15 вересня. Фактично це обмежить право журналістів на доступ безпосередньо у сесійну залу. Це питання будуть рекомендувати на розгляд наступної сесії.

 • Нагадаємо, журналістів не хотіли допускати на виборчу дільницю в ІФНТУНГ.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!