У Калуші загорівся завод “Карпатнафтохім” (ВІДЕО)

 • Сьогодні, 12 січня, на Прикарпатті трапилась пожежа.

  Як повідомляє видання “Вікна”, у Калуші горить ТзОВ “Карпатнафтохім”.

  За інформацією “Галицького кореспондента”, на місце події скликають рятувальників області.

  Як повідомила згодом прес-служба ГУ НП, горить пірогаз у корпусі 425. За попередньою інформацією, одна із труб тріснула. Хоча можлива й інша причина, слідство з’ясує. Наразі пішов витік газу. Зараз з труби продовжує “йти” газ. Інші крани перекриті. Чекають, щоб вигорів із труби.

  Більше читайте у матеріалі: Пожежа у Калуші: рятувальники повідомляють, що потерпілих немає

 • Карпатнафтохім — провідне підприємство нафтохімічної галузі промисловості України. Розташоване у м. Калуш Івано-Франківської області. Його утворено у 2004 році, засновниками стали ЗАТ «ЛУКОР» і компанія «LUKOIL Chemical B. V.» (Амстердам).
  Невдовзі компанією «ЛУКОЙЛ» прийнято і затверджено нову інвестиційну програму на 2004–10 на суму бл. 500 млн дол. США, де передбачено реалізацію різних проектів.
  Основним власником «Карпатнафтохіму» до 2017 року була російська нафтова компанія Лукойл. З 2012 по 2017 рік завод не працював через проблеми зі збутом. У лютому завод був проданий ТОВ “Виробнича група” Техінсервіс”, а вже у червні 2017 року завод відновив роботу.

  Нагадаємо, торік сталася пожежа на проміжному складі дихлоретану корпусу ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ». Горів фланець на насосі по перекачці дихлоретану.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!