Працюють від ранку до вечора: на франківському озері роблять бігові доріжки (фото)

 • На міському озері в Івано-Франківську почали укладати ще 3,5 кілометра поліуретанових бігових доріжок.

  Про це інформує голова міста Руслан Марнків.

  “Тепер міські бігуни зможуть бігати тут зі ще більшою користю для здоров’я, адже таке покриття амортизує і трохи зменшує навантаження на організм”, – пише мер.

  Юрій Форкавець директор компанії ТОВ “РЕГЕН УКРАЇНА”, яка виграла тендер на облаштування бігових доріжок, каже, що почали зі шліфування та вирівнювання бетонної основи. Після цього почнуть викладати гумовий гранулят та поліуретанове покриття.

  «Погода дозволяє, тож хлопці працюють від ранку до вечора. Якщо не буде форс-мажорів та за сприятливої погоди роботи плануємо завершити в середині літа», – говорить підрядник.

  Заступник міського голови Тарас Полатайко каже, що підрядник зобов’язався брати пошкодження на гарантійне обслуговування. А також, що окрім довгоочікуваної роботи над доріжками, робота кипить і на центральному пірсі: брукують, обгороджують, роблять перила.

 • «Зараз основне – завершити пірс, бігові доріжки. А потім впродовж року завершити інші роботи, щоб наше міське озеро було гарним з усіх боків. Тут відпочивають тисячі людей, тож вважаю, що ця зона має бути гарною», – коментує міський голова Руслан Марцінків.

  Читайте також: Зоряне небо: у Франківську підсвітили центральний вхід на міське озеро (ФОТО)

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!