Президент таки звільнив Віталія Федоріва з посади голови ОДА

 • Володимир Зеленський звільнив голову ОДА Віталія Федоріва з посади. 

  “Звільнити ФЕДОРІВА Віталія Васильовича з посади голови Івано­-Франківської обласної державної адміністрації згідно з поданою ним заявою”, – йдеться  в Указі президента.

  Віталій Федорів на своїй сторінці у “Фейсбуці” відреагував на звільнення та подякував президенту та прем’єр-міністру.

  “Близько десяти місяців, спочатку в статусі тимчасово виконуючого обов’язки, а потім і голови облдержадміністрації, мені випала честь очолювати виконавчу гілку влади Прикарпаття. Дякую Президенту України Володимиру Зеленському та Прем’єр-міністру України Денису Шмигалю за виявлену довіру та постійну підтримку увесь цей час. Також хочу подякувати всім заступникам, керівникам структурних підрозділів, голові й заступникам обласної ради та усьому депутатському корпусу, очільникам районів та ОТГ. Досягнення Івано-Франківщини – це результат спільної та злагодженої роботи, яка завжди веде до успіху. Життя продовжується. І, незалежно від наступного місця роботи, я робитиму все для розвитку Прикарпаття, України, для людей, – написав Віталій Федорів у фейсбуку.

  На посаду голови ОДА Федоріва призначили 24-го квітня цього року. До того часу з лютого він тимчасово виконував обов’язки голови обласної адміністрації. В облдержадміністрації Віталій Федорів працює з 2001-го року. З листопада 2018-го року він був заступником голови ОДА.

 • Нагадаємо, що 4 листопада  на засіданні уряду було погоджено звільнення трьох голів ОДА, серед них – і Івано-Франківської.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!