Програмування для дітей: у Франківську відкрили лабораторію робототехніки

 • Сьогодні, 2 червня, в Івано-Франківську відбулось відкриття лабораторії робототехніки та технічної студії “CraftClub”. Вона знаходиться у Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника.

  На заході представили розробки студентів та вихованців технічної студії: 3D принтер, котушку Тесли, промислові маніпулятори, квадрокоптери та інші літальні апарати. Були й окуляри віртуальної реальності.

  “Чимало студентів, які навчаються на технічних спеціальностях, не можуть скласти комплексне уявлення про те, як працює система підприємства в цілому, як розробляються прилади. Ми за допомогою ігрових методів показуємо, як все це відбувається: від креслень до готових приладів. Раніше були лише гуртки типу “Юний технік”, але сучасне покоління їх не сприймає, їм це нецікаво. Тому зацікавлювати юне покоління електронікою ми будемо своїми методами. Це все – для дітей від 9 років”, – розповів Владислав Тимощук, голова організації “CraftClub”.

  Один з вихованців цього клубу, Богдан Коржав, зазначив, що навчився тут багатьох цікавих речей, адже студія дає потужну базу в програмуванні і розуміння, що таке сучасна техніка взагалі, що таке платформа Arduino і як її використовувати.

  “Університет повинен працювати по-новому, відкривати свої двері для інновацій, цікавих форм навчання. Це має успіх, це цікаво дітям, це приносить користь для суспільства. Я думаю, що ця лабораторія матиме успіх. Якщо ми зможемо зацікавити молодих людей наукою, то буде кому до нас поступати”, – додав Андрій Загороднюк, проректор ПНУ з наукової роботи.

 • Нагадаємо, у Прикарпатському національному університеті визначили переможців конкурсу програмування

  DSC_4312 DSC_4313 DSC_4317 DSC_4318 DSC_4320 DSC_4322 DSC_4323 DSC_4324 DSC_4326 DSC_4330 DSC_4335 DSC_4337 DSC_4338 DSC_4343

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!