У Калуші студент не відпрацьовував на громадських роботах і отримав місяць арешту

 • Студент ухилявся від громадських робіт, тепер відбуде покарання у вигляді арешту.
   
  Вироком Калуського міськрайонного суду від 2022 року юнака було визнано винуватим у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 185 Кримінального Кодексу України (крадіжка) та призначено покарання у вигляді 150 годин громадських робіт. На час постановлення вироку юнак навчався та здобував освіту в навчальному закладі м. Калуша.
   
  Про це повідомляє Калуський міськрайонний суд, пише  “Галицький кореспондент”.
   
  У травні засуджений прибув до органу пробації, де йому роз’яснили порядок та умови відбування покарання у вигляді громадських робіт, а також попереджено про кримінальну відповідальність за ухилення від відбування покарання.
   
  Після цього йому видали направлення до відбуття покарання у КП «Калушавтодор». Однак юнак не відпрацював жодної години громадських робіт, та злісно ухилився від відбування покарання.
   
  До суду надійшла угода про визнання винуватості, згідно якої обвинувачений та прокурор дійшли згоди щодо всіх істотних для даного кримінального провадження обставин та правової кваліфікації дій обвинуваченого, який у повному обсязі визнав свою вину у вчиненому.
   
  Сторони погодилися на призначення обвинуваченому юнаку покарання у вигляді арешту строком на 1 місяць.
   
  Суд, дослідивши подані матеріали, вирішив затвердити угоду про визнання винуватості. До невідбутого покарання, призначеного за вироком Калуського міськрайонного суду Івано-Франківської області від 2022 року, що становить 150 годин громадських робіт, суд перевів в 19 днів арешту, та остаточно призначив покарання у вигляді 1 місяця 15 днів арешту.

  До теми: У Калуші засудили юнака через бійку на дискотеці

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!