Прикарпатка уже пів року сама виготовляє мило

 • Жителька Коломиї, що на Прикарпатті, Наталія Кошелюк приблизно пів року виготовляє мило. Цією справою жінка вирішила займатися після звільнення з роботи.

  За її словами, вдома було багато вільного часу, тому захотілося використати його з користю. Усе про виготовлення мила жінка дізнавалася з інтернету та навчалася самостійно, пише “Суспільне”.

  Одне із перших мил, яке створила Наталія, – медове. Жінка розповідає, що ще кілька років тому придбала таке ж. Проте з часом його перестали виготовляти.

  Виникла ідея створити його самій. Почала читати, навчатися, багато інформації шукати. Знайшла постачальника, який возить якісну сировину, натуральні продукти. Почалося все з оцього маленького шматочка мила. Тиждень робила просто це мило, пропонувала своїм знайомим. Потім почала розширювати асортимент“, – говорить Наталія Кошелюк.

  Усі косметичні засоби, які створює жінка, є екологічними та корисними.

  На створення одного мила Наталія може витратити приблизно десять хвилин. Спочатку жінка розтоплює основу для мила. До неї додає мед, ефірні олії та інші компоненти. Після цього суміш розливає у форми, в яких мило має застигати близько години. Готове мило жінка розфарбовує пігментами та упаковує для покупців.

   

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!