Прикарпатка Яна Волошинюк перемогла на чемпіонаті України з самбо

  • 27-30 січня у Львові проходить чемпіонат України серед молоді (18 і 20 років) зі спортивного і бойового самбо, що має статус відбору до національної збірної, яка у квітні виступить на європейській першості в Естонії.

    У складі збірної команди Івано-Франківської області виступила Яна Волошинюк, студентка I курсу спеціальності “Фізична культура і спорт” факультету фізичного виховання і спорту Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

    Студентка-спортсменка здобула золоту медаль у ваговій категорії до 54 кг та увійшла до складу збірної України, яка вже в квітні виступить на чемпіонаті Європи в Естонії.

    До участі у змаганнях студентку-спортсменку підготували – Євген Боднарук, заслужений тренер України, старший тренер національної збірної команди України з самбо; Андрій Микитин, старший тренер молодіжної національної збірної команди України з самбо; Сергій Курилюк, тренер-психолог, доцент кафедри теорії та методики фізичної культури і спорту факультету фізичного виховання і спорту Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

  • Читайте також: Сноубордист із Прикарпаття став чемпіоном України

    Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!