Прикарпатські студенти стали призерами всеукраїнського творчого конкурсу

 • Нещодавно стало відомо, що студенти Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника стали призерами IX Всеукраїнського віртуального відкритого конкурсу виконавців на духових та ударних інструментах імені В’ячеслава Старченка.

  Про це пише пресслужба навчального закладу.

  Його учасниками стали понад 100 конкурсантів з-поміж вітчизняних закладів мистецької освіти. Прикарпатський національний університет представляли студенти та магістранти кафедри виконавського мистецтва Навчально-наукового інституту мистецтв у двох ( середній та старшій) вікових категоріях.

  Ватащук Христина, студентка І курсу представляла середню вікову категорію та стала лауреатом III ступеня в номінації сольних виступів (музичний інструмент – саксофон, Теодор Дюбуа, Концерт для саксофона. 2, 3 частини).

  Студенти 3 курсу Симотюк Олександр та Янко Денис у старшій віковій категорії виступили в номінації «камерний ансамбль» (музичний інструмент – кларнет, “Віденське капріччіо”. Фриц Крейслер). За результатами конкурсу наші студенти стали лауреатами ІІ ступеня. Вони навчаються в класі доцента Олександра Мельника, концертмейстер – Майя Степанець.

  Старшу вікову категорію представляв студент-магістрант І курсу Василь Куш. У номінації «сольний виступ» він став лауреатом III ступеня ( музичний інструмент – флейта, Francis Poulens “Sonata for flute and piano”). Василь Куш навчається в класі старшого викладача Тараса Коломійця, концертмейстер – Наталія Лесів.

  До слова, для франківців у центрі міста встановили фотозони

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!