Прикарпатський саксофоніст зіграє у фіналі Sunny Clarinets Festival 2021

 • Саксофоніст Станіслав Паращук, студент Фахового музичного коледжу імені Дмитра Січинського представить Івано-Франківськ у фіналі Sunny Clarinets Festival 2021.

  7 травня відбулася онлайн прем’єра Unique & United Project, пише Суспільне Карпати.

  У культурному проєкті взяли участь десятки молодих музикантів України. Разом з Оркестром військово-повітряних сил США в Європі вони представляють унікальні версії культової мелодії — Fascinating Rhythm братів Гершвіних.

  Проєкт став завершенням творчої колаборації, яка об’єднала таланти зі Східної, Центральної та Західної України. Протягом місяця учні відвідували концерт-класи USAFE Band — онлайн-зустрічі з американськими майстрами джазу підтримали 300 навчальних закладів, учасниками програми освітніх ініціатив стали 3 000 українських музикантів.

  “Музика об’єднує культури і зближує людей. Відносини, як і в музиці, будуються на довірі, повазі і загальній роботі заради спільної мети. Сьогодні учасники Оркестру ВВС США в Європі поділяють з народом України радість музики”, — сказала командирка та диригент Оркестру ВПС США в Європі, підполковник Крістіна М. Мур Уррутія.

 • До теми: Прикарпатські студенти стали призерами всеукраїнського творчого конкурсу

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!