Прикарпатці Владислав Кецмур і Галина Мартинюк увійшли у двадцятку телешоу «МастерШеф»

 • Колишній військовослужбовець із Долини Владислав Кецмур та викладачка історії із Косова Галина Мартинюк ввійшли до двадцятки учасників проекту «МастерШеф». Сталося це під час другого випуску 13-го сезону телешоу серед кулінарів-аматорів, 17 лютого.

  22-річний долинянин Владислав Кецмур боронив Україну у складі 80 окремої десантно штурмової бригади. Для цього на початку повномасштабної війни повернувся з Німеччини в Україну.

  Владислав Кецмур розповів, що часто готував у війську, згадавши, що навіть запікав в землі кабана, якого вполювали з побратимами. Через проблеми з серцем прикарпатець змушений був звільнився з лав ЗСУ, пише Zaxid.net.

  Ще однією представницею Івано-Франківської області на кулінарному шоу стала 61-річна викладачка історії Косівського художнього коледжу Галина Мартинюк.

  Вона розповіла, що на «МастерШефі» набирається кулінарного досвіду для втілення власної мрії – відкриття кафе зі стравами галицької кухні. Прикарпатка самостійно веде ТікТок, волонтерить і любить в’язати ляльки.

 • Читайте також: “Щоб молоду не зурочили”: як на Франківщині подружжя виготовляє традиційний гуцульський убір — чільце

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!