Прикарпатці, які боргують за доставку газу, платитимуть ще більше

 • АТ “Івано-Франківськгаз” подає до суду на боржників за доставку газу.

  Незалежно від суми заборгованості, споживачі, які кілька місяців не сплачують за доставку газу і не пишуть заяву на реструктуризацію боргу, – сплачуватимуть у судовому порядку, інформує АТ “Івано-Франківськгаз”.

  Сума боргу, судовий збір до – 2,1 тис. грн. та 10 % від суми заборгованості. Такі витрати мають боржники “Івано-Франківськгазу”, справи яких були передані до суду. З початку року компанія надіслала 50 тисяч досудових повідомлень та подала 2,3 тисячі позовів. Як свідчить статистика, понад 50 % боржників, справи яких передають до суду, одразу сплачують за доставку газу.

  Житель Коломийського району повинен сплатити не лише 1,6 тисяч гривень боргу, а й 2,1 тисяч судового збору. Окрім того, доведеться сплатити ще 10 % від боргу виконавчій службі. Якщо ж затягуватиме із погашенням заборгованості, на боржника чекає заборона виїзду за кордон та обмеження керування автотранспортом. Тож замість 1,6 тисяч гривень коломиянин тепер має сплатити майже 3,9 тисяч. І таких стягнень боргу в судовому порядку, кажуть в “Івано-Франківськгазі”, – чимало.

  За словами комерційного директора АТ “Івано-Франківськгаз” Віктора Кедика, компанія вимушена застосовувати примусові методи стягнення заборгованості, при цьому не відключаючи клієнтів-боржників від газопостачання.

 • “Рекомендуємо не чекати судового рішення та сплачувати за доставку газу вчасно. Якщо споживач не може одразу оплатити послуги газорозподільної компанії, він може написати заяву на реструктуризацію боргу. Проте ігнорувати борг та досудові попередження не радимо. Стягнення боргів у судовому порядку призведе до додаткових фінансових витрат”, – говорить комерційний директор АТ “Івано-Франківськгаз” Віктор Кедик.

  Нагадаємо, що прикарпатці можуть обрати компанію-постачальника газу

  газовые тарифы

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!