Прикарпатці, які перекривали дорогу на Рожнятівщині, приїхали до керівництва області – вимагають ремонту (ФОТО)

 • Сьогодні, 28 вересня, протестувальники, що перекривали дорогу в Креховичах, приїхали на прийом до керівництва ОДА.

  Люди вимагають відремонтувати дорогу від села Зелений Яр до села Красне – відтинок дороги “Калуш – Осмолода”, а також напрямок “Креховичі – Дзвиняч”, що йде через село Рівня.

  Нагадаємо, що пікетувальники приїжджали і в п’ятницю на сесію обласної ради. Тоді їхнє питання мали б розглянути. Але цього так і не сталося.

  Любомир Кульчицький житель села Вербівка каже, що 30 років у них дорогу не робили. І тепер вони змушені самі добиватися цього.

  Можливо почує нас Івано-Франківськ чи навіть президент. Дорога у нас в жахливому стані. Я до районного центру їду 40 хвилин, за цей час таку відстань можна пішком подолати“, – наголошує чоловік.

  Він запитує, чому в інших районах та інших селах дорогу можуть робити, а у них ні. Люди просять почути їх і хоча б одну дорогу зробити. Протестувальники прийшли до заступника голови ОДА Василя Івасика. За його словами, на цю дорогу виділили 15 мільйонів, згодом ще додали.

  Загалом вийшов 51 мільйон. Область планує взяти ще кредит – 123 мільйони на дороги. 27 мільйонів хочуть спрямувати саме на цю дорогу.

  Ми ці кошти отримаємо в жовтні. Надіємось, що до 15 жовтня. 27 мільйонів освоїти – це десь тиждень робіт. Тендер там проведений“, – сказав Івасик.

  Також він додав, що у селі Вербівка дорогу роблять по-іншому – там проводять ямковий ремонт.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!