Прикарпатців попереджають про кунжут із небезпечною речовиною

 • У неочищеному насінні кунжуту, що експортувалось з Індії через Нідерланди до країн-членів ЄС та до України, виявили оксид етилену.

  Про це повідомили в Головному управлінні Держпродспоживслужби в Івано – Франківській області.

  До Держпродспоживслужби надійшло інформаційне повідомлення системи швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів (RASFF)  стосовно виявлення несанкціонованої речовини оксид етилену (> 5 mg/kg – ppm) у неочищеному насінні кунжуту.

  Воно експортувалось з Індії (експортер: Talakshi Lalji & Co, Mumbai) через Нідерланди (імпортер: H.HC. Schobbers B.V., Venlo) до країн-членів ЄС та до України (отримувач: ТОВ «Райсіо Україна», вул. В. Хвойки 18/14, офіс 308, м. Київ, 04080, konstantin.morgulis@raisio.com).

  Держпродспоживслужба Прикарпаття попереджає операторів ринку, які використовують у виробництві або здійснюють обіг вищезазначеної продукції, про необхідність вилучити її з виробництва або обігу, адже встановлено, що вона може спричинити шкідливий вплив для здоров’я людини.

  Також вони повинні у строк не більше двох робочих днів письмово інформувати про виявлену невідповідність Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області.

  “Шановні споживачі! У разі виявлення цього харчового продукту в обігу, просимо негайно повідомити Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області за тел.: (0342) 511389, 511392, або звертайтесь до районних, міських управлінь, відділів Головного управління.

  Читайте також: На Прикарпатті шахраї проводять перевірки у ресторанах та вимагають гроші

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!