Прикарпатцям з інвалідністю пропонують роботу

 • 15 червня у рамках профорієнтаційного проєкту обласної служби зайнятості для осіб з інвалідністю «Повір у себе» в онлайн-форматі відбувся інформаційний вебінар на тему «Безбар’єрне середовище для людей з інвалідністю».

  Вебінар відбувся за участю заступника директора-начальника відділу організації профорієнтації Людмили Сірко, представника урядового уповноваженого з питань людей з інвалідністю, заступника ГО «СЛІД» Миколи Макара.

  «Наразі в базі Івано-Франківської обласної служби зайнятості налічується 120 актуальних вакансій для осіб з інвалідністю. Серед них переважають такі посади: продавець продовольчих товарів, касир торговельного залу, кошторисник, бухгалтер, штукатур, провізор, швачка», – розповіла Людмила Сірко.

  Також вона запросила учасників долучатися до телеграм-каналу ІФОЦЗ «ПОВІР У СЕБЕ», завдяки якому є можливість отримати вичерпні відповіді на питання щодо ефективного пошуку роботи та якнайшвидшого працевлаштування.

  Під час спілкування учасники, а це особи з інвалідністю, які перебувають на обліку в обласній службі зайнятості, мали можливість ознайомитися із чинними на Прикарпатті цільовими державними програмами та проєктами для людей з інвалідністю, роботою ГО «Слід», окреслити суть бар’єрів та їх складові, а також поділилися своїми думками щодо можливостей та перешкод на шляху до безбар’єрності. Учасники ознайомилися із структурою та функціями органів державної влади, які вирішують соціальні питання людей з інвалідністю, а також усвідомили власні можливості на сучасному ринку праці, зокрема, перспективи розвитку підприємництва, проаналізували потенціал самореалізації підвищення конкурентоспроможності за рахунок проходження професійного навчання.

 • «Безбар’єрне спілкування має стати суспільною нормою. Проєкт обласної служби зайнятості – це ще один крок до розширення кола комунікації та створення сприятливого середовища для реалізації можливостей осіб з інвалідністю», – зазначив Микола Макар.

  Читайте також: Від початку року на Прикарпатті роботу знайшли понад 3,5 тисячі безробітних

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!