Путін оголосив про проведення часткової мобілізації в Росії

 • Очільник Кремля Владімір Путін сьогодні, 21 вересня, виступив з новим зверненням.

  Офіційно його не анонсували, однак про це писали раніше в мережі, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на “24 канал”.

  У своєму зверненні Путін заявив, що з 21 вересня у Росії оголошується часткова мобілізація.

  “Призову на військову службу підлягатимуть лише громадяни, які зараз перебувають у запасі і передусім ті, хто проходив службу в рядах збройних сил, має певні військово-облікові спеціальності та відповідний досвід”, – сказав він.

  Зауважимо, що повідомлення про ймовірну мобілізацію у Росії почали з’являтися ще ввечері 20 вересня, коли і мав виступити Путін, але чомусь передумав. Після цього пошукові запити у Google Trends про те, як виїхати з Росії та отримати відстрочку від армії злетіли до небес. Очевидно, що росіяни не хочуть вмирати в Україні, поки їх диктатор сидить у бункері.

  Нагадаємо, 20 вересня у російській Держдумі внесли правки до нового кримінального кодексу. Зміни стосуються злочинів, вчинених під час воєнного стану. Росіяни в мережі переконані, що це натяки на мобілізацію. Наприклад, перебачили покарання за “самовільне залишення військової частини у період мобілізації або воєнного стану” та “добровільну здачу в полон”.

 • Відео його звернення переглядайте в нашому телеграм-каналі.

  Читайте також: росіяни вночі знову обстріляли ЗАЕС

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!