Письменник Сергій Жадан вступив до лав 13 бригади Нацгвардії “Хартія”

 • Зараз він проходить вишкіл.

  Український письменник Сергій Жадан вступив до лав 13 бригади Нацгвардії “Хартія”.

  Про це він повідомив на своїй сторінці у фейсбуці, пише “Галицький кореспондент“.

  “Вступив до лав 13 бригади НГУ «Хартія». Проходжу вишкіл. Служу українському народу”

  Що відомо про вступ Сергія Жадана до Національної гвардії України

  Раніше медіа писали про те, що Сергій Жадан вступив до лав “Хартії”, якій досі допомагав як волонтер. “Суспільне Культура” намагалося зв’язатися з письменником, а проте не змогли отримати коментар від нього.

  Інформацію про те, що Жадан вступає до війська, повідомив його друг, актор театру та кіно Михайло Озеров, який обіймає посаду комбата бригади Національної гвардії України “Хартія”. В етері 25 березня під час трансляції телемарафону “Єдині новини” журналістка з посиланням на Озерова прочитала:

  “Стоячи тут, у Серебрянських лісах, письменник зізнається мені: невдовзі в бригаді буде ще одне поповнення. Жадан та один із його музикантів також ідуть до лав війська”, — підсумувала журналістка.

 • Пізніше Жадан прокоментував:

  “Сьогодні немає письменників чи не-письменників, музикантів чи не-музикантів. Є громадяни України, які відчувають відповідальність за свою країну, і є громадяни України, які намагаються цієї відповідальності уникнути в той чи інший спосіб. Військо всіх рівняє, тому що наше військо є доволі точним зліпком українського суспільства”, — сказав він.

  До теми: Професор Єльського університету Тімоті Снайдер щодо мобілізації Сергія Жадана: “Нобелівка, а не гвинтівка”

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!