Реанімація Івано-Франківської центральної міської лікарні повністю заповнена хворими на COVID-19

 • Завантаженість ліжок у Івано-Франківській центральній міській клінічній лікарні станом на 27 січня становить 70 %.

  Про це розповів головний лікар медзакладу Тарас Масляк. За його словами, реанімація лікарні повністю заповнена, пише “Суспільне”.

  “Іде ріст захворюваності. От сьогодні було 25 хворих, позавчора – 8, а за увесь минулий тиждень – 30. Ми бачимо, що вона не падає, не йде на зменшення. Лікарня завантажена на 70 %. Хворі поступають важкі, запущені, вони лікуються вдома, в районах. У мене реанімаційне відділення “запаковане”. Там 11 людей лежить. Перша частина людей – це кисневозалежні. Важких привозять до нас із Коломиї, Надвірної. Частина людей звідти одразу йде в реанімацію”, – розповідає головний лікар медзакладу.

  За його словами, проблем із киснем в лікарні немає. Наразі там доробляють нову мережу постачання кисню в медичні відділення.

  “Ми зараз працюємо над тим, що робимо мережі. Бо в мене станція є, вона працює, тут проблем нема. Просто ми плануємо збільшити об’єм. В нас є балон на 3 тонни кисню, а ми плануємо збільшити на 10. Але ця потреба не є нагальна. Кисень як був, так є”, – зазначив Тарас Масляк.

 • До слова: 3 776 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 27 січня 2021 року.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!