Ректором ІФНТУНГ став професор Ігор Чудик

 • В Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу відбувся другий тур виборів ректора. Більшість голосів здобув кандидат Ігор Чудик (59%).

  «Університетська спільнота вітає новообраного ректора ІФНТУНГ Ігоря Івановича Чудика з обранням на посаду! Ми довіряємо Вам визначення нашого подальшого курсу і долю нашої викладацько-студентської сім’ї. Місія очільника великого колективу в надзвичайно складному періоді воєнного часу – дуже відповідальна. Але ми точно знаємо, що можемо покладатися на Вас і запевняємо, що теж не підведемо в роботі!

  Цінуємо Ваш досвід і впевнені у Ваших високих людських якостях та зичимо успіху на новій життєвій стезі. З Богом – у добру путь!», – йдеться у повідомленні на сайті ІФНТУНГ.

  Нагадаємо, Ігор Чудик родом з Долинщини. Йому 44 роки. У 1995 р. вступив до ІФДТУНГ, який закінчив з відзнакою за спеціальністю «Буріння», здобувши ОКР «магістр». З 2000 по 2003 р. навчався в аспірантурі, а з 2006 по 2009 р. – в докторантурі ІФНТУНГ.

  У 2005 р. захистив кандидатську дисертацію, а в 2011 р. – докторську дисертацію на тему «Розвиток наукових основ буріння скерованих свердловин з мінімальними втратами енергії».

  Працював науковим співробітником науково-дослідного інституту і асистентом кафедри буріння нафтових і газових свердловин. З 2004 по 2006 р. обіймав посаду доцента, а з 2012 р. – професора цієї ж кафедри. Відтоді ж очолював кафедру буріння нафтових і газових свердловин.

 • З 2008 р. призначений головою Ради молодих вчених університету, членом Спілки буровиків України. У 2014 р. обраний академіком Української нафтогазової академії. У 2017 р. І. І. Чудика обрано на посаду проректора з наукової роботи ІФНТУНГ.

  До теми: Або витримуєш, або програєш: про війну, яку побачив франківський лікар

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!