Результати екзит-полів: хто стане новим Президентом України

 • Сьогодні, 21 квітня, українці обирали нового Президента. Голосування розпочалось о 8 годині ранку і закінчилось о 20 годині.

  Нагадаємо, в другий тур пройшли двоє кандидатів: Володимир Зеленський та Петро Порошенко. У п’ятницю, 19 квітня, на стадіоні “Олімпійський” між ними відбулись дебати. 

  Нещодавно, стали відомі перші результати підрахунку голосів за даними Національного екзит-полу, що проводиться Фондом «Демократичні ініціативи» в Україні.

  Так, за Володимира Зеленського проголосували 73,2% українців, а за Петра Порошенка – 25,3%. Також 1,5% українців зіпсували бюлетені.

  Також журналіст “ТСН” вів стрім із штабу Зеленського. Його перед 20 годиною уже привітали під саунд-трек «Слуги народу». Екзит-пол “ТСН” опитав 20 тисяч на 600 дільницях. Оскільки попереднє опитування говорить про мінімальну помилку, то скоріше за все уже відомий результат виборів: за Володимира Зеленського проголосували 72,7% виборців, а Петра Порошенка – 27,3% виборців.

  Зверніть увагу, наразі відомі результати голосування станом на 18:00. О 22:00 стануть відомими результати екзит-полів, станом на 20:00.

  Читайте також: “Обрав брехню”: мер Франківська проголосував у другому турі президентських виборів

   

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!