РФ хоче змусити студентів служити, – британська розвідка

 • Російська влада швидше за все вирішила збільшити призовний вік, щоб мобілізувати студентів та збільшити чисельність військ.

  Про це йдеться в останньому звіті Міністерства оборони Великої Британії на основі розвідданих, повідомляє УНН.

  «Російська влада, імовірно, готується до ширшого призову на військову службу для покриття своїх військових потреб», – ідеться у повідомленні.

  13 березня 2023 року депутати держдуми Росії внесли законопроєкт про зміну вікової категорії для призову на військову службу чоловіків віком 21-30 років із нинішніх 18-27 років. Закон, як зазначається, швидше за все буде ухвалений і набуде чинності у січні 2024 року.

  «З радянських часів Росія продовжувала проводити призови на військову службу двічі на рік. Вони відрізняються від виняткової «часткової мобілізації» ветеранів з вересня 2022 року. Росія, як і раніше, офіційно забороняє призовникам брати участь у бойових діях в Україні, хоча принаймні сотні людей, ймовірно, пройшли службу через адміністративні плутанини або після того, як їх змусили підписати контракти», – повідомляє МО Британії.

  Зазначається, що багато чоловіків у віці 18-21 року нині претендують на звільнення від призову у зв’язку з вищою освітою.

  «Влада, швидше за все, змінює вікову групу, щоб збільшити чисельність військовослужбовців, гарантуючи, що студенти, зрештою, будуть змушені служити. Навіть якщо Росія продовжить утримуватися від використання призовників на війні, додаткові призовники звільнять більшу частину професійних солдатів для участі у бойових діях», – йдеться у повідомленні.

  Читайте також: У Сєвєродонецьку росіяни за найману працю замість грошей видають їжу

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!